43 سال پس از رویداد 19 بهمن 1349 در جنگلهای سیاهکل

افزودن نظر جدید

دیدگاه‌ها

اخیرا خانمی در صفحه فیس بوک خود چند عکس از امروز سیاهکل قرار داد و کامنت هائی نیز در زیر این پست قرار گرفت.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=662206293830454&set=a.6155005618...

ابراهیم نبوی عکس پاسگاه سیاهکل را بدون اینکه به صفحه شخصی فیس بوک فوق الذکر اشاره کند در صفحه خود گذاشت و با ادبیات خود چپ و قدائیان را مورد " مرحمت" اصلاح طلبانه ء کذائی خود قرار داد. اعتراضاتی هم در زیر چرندیات او قرار گرفت.

چرا دوستانی که هنوز در سازمان قدائیان خلق ایران اکثریت که سنت های جنبش فدائی را ارج میگذارند و با ابراهیم نبوی در صفحه فیس بوک او "دوست " هستند و در بعضی مواقع برای او هورا می کشند در مواقع سمپاشی و دروغ گوئی او سکوت می کنند؟
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151980275726865&set=a.41932792...

با سلام !

شنبده اید که ترانه سرایی خوش ذوق و واقع بین , ترانه ای بنام "دلقک" در وصف و چرایی_ کارهای یک "دلقک" سروده و خواننده خوش صدایی بنام محمد اصفهانی نیز آنرا خوانده که همش : " واسه نونه , واسه نونه " !?
......

فلاحیان , وزیر سابق وزارت اطلاعات حکومت اسلامی , در یک دوره کاندیدای ریاست جمهوری شد , از او پرسیدند که با توجه به واقعیت موجود که معلوم است اقبال عمومی نخواهید یافت , چرا کاندیدا شدید ?!
ایشان جواب دادند , کاندیدا نشدم که حتما به کاخ ریاست جمهوری بروم , کاندیدا شدم که به مخالفین خودم ثابت کنم مورد پشتیبانی ارکان نظام , شورای نگهبان , هستم و "صلاحیت" دارم بر صندلی ریاست جمهوری بنشینم !
.......

گاهی اوقات دهها "حرف راست_ بی ضرر یا کم ضرر" میزنند تا فرصت یابند " یک حرف دروغ_ پر منفعت " را القاء کنند !
......

حماسه سیاهکل با عظمت تر از آن است که با طعن دلقکی , ریشخند تلخکی , دشنام هتاکی , حسد حسودی و یا با تحریفات "فرهنگی کاران " وزارت اطلاعات حکومت , آسیبی ببیند !!
.....

بهناز خانم , شما هم انگار " ساده " هستید که انتظار دفاع آنچنانی توسط "قسمت بیشتر " یک "چیزی" , از حماسه سیاهکل را دارید !!
اگر از "اشرف" هر چیزی چنین انتظاراتی داشته باشید , شاید به مرادتان برسید اما "قسمت بیشتر" همیشه نشانه "قسمت بهتر" آن "چیز" نیست !!