برپائی غرفه ایرانیان در جشن اومانیته

 

برپائی غرفه ایرانیان در جشن اومانیته

در روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه 15 و 16 و 17 ماه سپتامبر 2017 جشن "اومانیته" در پارک کورنوف- حومه پاریس- برگزار می شود. ما جمعی از فعالان سیاسی از افق های فکری متفاوت حول شعار نه به جمهوری اسلامی و برای یک جمهوری مبتنی بر جدائی دین و دولت و مدافع آزادی، دموکراسی، عدالت اجتماعی و حقوق بشر، غرفه " هماهنگی ایرانیان برای جشن اومانیته" را برپا می کنیم و می کوشیم صدای زندانیان سیاسی ایران را برای دستیابی به آزادی و علیه شکنجه و زندان، بی عدالتی  و اعدام پر طنین نمائیم.

ما از همه هموطنان آزاده دعوت می کنیم با حضور در این غرفه صدای ما را پرطنین تر نمایند

هماهنگی ایرانیان برای جشن اومانیته

 

افزودن نظر جدید

دیدگاه‌ها

جشن امانیته در فرانسه از جمله معدود امکان و فرصتی است برای احزاب چپ تا بتوانند در این دیدار با هم اندیشی, هم سویی های بیشتری برای مبارزه مشترک علیه بی عدالتی ها, چاره اندیشی کنند, اما این دومین سال است که عده ای بنام " فعالیت مشترک"! سعی به بی هویت کردن نام و نشان احزاب سیاسی, زیر پرچم "فعالیت مشترک " و بویژه سعی به حذف نام سازمان فداییان خلق ایران( اکثریت) میکنند..من در سال پیش نسبت به این ولنگاری سیاسی و ضد تشکیلاتی به" سازمان" اعتراض کردم . عده ای بعد از سال ها فعالیت سیاسی, خودشان را به جای احزاب سیاسی به تماشا میگذارند! به هیچ نهادی از سازمان و به هیچ بهانه ای حق حذف نام سازمان فداییان خلق ایران( اکثریت) داده نشده است.لطفا به پوستر و یا آگهی که بنام " هماهنگی.."ارائه شده توجه نمایید که بیشتر شبیه به آگهی عده ای است که برای یک بازار دست دوم فروشی تبلیغ کرده اند!

اقا رضا کاویانی عزیز با سلام این پوستر که به قول تو به "بازار دست دوم فروشی" شبیه است، دقیقا و عینا پوستر نشریه حزب کمونیست فرانسه، امانیته، است که در درونش شعارهای ما به فارسی نوشته شده است. یعنی این پوستر بازار دست دوم فروشی، ابتکار یکی از همان احزاب چپی است که می خواهی به نام سازمان اکثریت با انها چاره اندیشی کنی. قربان آن احساسات پاکت برم کمی هم قبل از نوشتن خوبست فکر کنی تا اگر افراد مطلع یادداشت تو را خواندند حرفت را جدی بگیرند. تاکی با این روش و تا کجا با این دانش می خواهی پیش بروی. آرام و سنجیده برخورد کن دوست عزیز