چهل سال فساد

ظاهرا مسئولین دولتی و حکومتی یکی پس از دیگری عقل سلیم (اگر وجود داشته باشد) را از کف داده اند و با هزیان گوئی های مکررخود در پی توجیح نابسامانی های هستند که خود مستقیما در بوجود آوردن آنها نقش داشته اند و دارند.

چند ین سال پس از انقلاب 22 بهمن 57 یکی از یهانه های حکومت جمهوری (نوپای) اسلامی برای توجیە ناتوانی در پاسخ دادن به مطالبات مردم، حکومت پهلوی را مقصر در به جا گذاشتن مشکلات معرفی می کردند و از مردم می خواستند که صبوری اختیار کنند تا مسئولین حکومتی تازه بدوران رسیده بدور از هیاهو به رتق و فتق امور بپردازند.

امروز پس از گذشت چهل سال دیگر نمیتوان بهانه ای به نام "پهلوی" را عامل نابسامانی های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و همه کثافتکاری هایی که طی این چهل سال صورات گرفته، به مردم معرفی کرد. حال بایستی بدنبال فرد و یا ارگان دیگری بود تا لباس نالایقی حکومت فقها را به تن آن کرد تا از زیر فشار مطالبات بحق مردم بیرون آیند. در این میان  احمدی نژاد ملیجک فقیه بزرگ قربانی خوبی برای حکومت فقها در این دوران بحرانی خواهد بود. آنان فراموش کرده اند و یا خود را به فراموشی سپرده اند که هر آنچه که احمدی نژاد در دورا تصدی هشت سال ریاست جمهوریی خود صورت داد تماما با اختیارات فقیه بزرگ علی خامنه ای بود و بس.

بهتر است که آقای روحانی و شرکاء دست از شعبده بازی و دادن آدرس غلط بردارند و از نیروی اعتراضی مردم که راس حکومت را نشانه گرفته است برای بهبود اوضاع نابسامان کشور سود برده و بدنبال بُز گر نباشند.

  دوشنبه  ۱۱ دی ۱٣۹۶ -  ۱ ژانويه ۲۰۱٨

محمود میرمالک ثانی 

بخش: 

افزودن نظر جدید

Plain text

  • برچسب‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.