آیت الله سید حسین موسوی تبریزی هم عابد شد!

  آیت‌الله سید حسین موسوی تبریزی عضو تشکل اصلاح‌طلبانه مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم در مصاحبه اخیرش نقش گربه معروف عابد را بازی می‌کند و خودش را در زیر سایه " امام" می‌کشاند و در آغاز تلاش می‌کند او را از همه آنچه با فتواها درباره جنگ,کشتار زندانیان سیاسی و شکستن قلم‌ها, سیاست‌های مداخله‌جویانه در مسائل مردم و کشورهای همسایه, بری نماید و در سایه آن خودش را هم مبرا از جنایاتی که مرتکب شده مبرا نماید و گویا مردم نسیان گرفته باشند می‌گوید"امام نمی‌خواستند با زور شلاق حجاب اجباری شود؛ ولی متأسفانه توسط عده­‌ای این تصمیم گرفته شد و بعضی‌­ها  انقلاب، گشت ارشاد راه انداختند و ..." مردم هنوز فراموش نکرده‌اند که حکم اعدام  خمینی برای دختر دبستانی  در کمیته‌­های که در روز زن , در قبال پرسش خبرنگار رادیو که الگوی شما کیست گفته بود : فاطمه زهرا مال ۱۴۰۰ سال پیش است, الگوی من "اوشین" است! -  دختر گل‌فروشی بود در یک فیلم کره شمالی.

   آیت‌الله سید حسین موسوی تبریزی این‌طور القا می‌کند  که گویا آیت‌الله خمینی و دیگر روحانیون در سال‌های اول انقلاب سهمی در به خشونت کشیدن جامعه نداشتند و در مورد حجاب اجباری نظری مدارا گونه با زنان ایران اعمال کرده‌اند و آنچه پیش‌آمده فقط مربوط به برخوردهای برخی از تند روان بوده است! تلاش او بر این است تا همه جنایاتی که در حق زنان ایرانی انجام‌گرفته و همچنین  بر نقش خود از عاملین کشتار فرزندان مردم ایران  پرده استتار بکشد. او همه‌چیز را به گردن " جریانی تند و خشن" می‌اندازد تا خودش را هم در کنار "امام" نجات دهد و این‌طور وانمود می‌کند که از همان آغاز انقلاب مخالف خشونت و ازجمله حجاب اجباری برای زنان بوده است. 

 آیت‌الله سید حسین موسوی تبریزی در مصاحبه با روزنامه اطلاعات مورخ ۲۸ فروردین‌ماه ۱۳۶۱ گفته است:«بسیاری از خانم‌های فهمیده که درد مردم را درک کرده و خون‌ شهدا را دیده و خانواده‌هایشان را درک کرده‌اند، خودشان را با جامعه اسلامی تطبیق داده‌اند. ولی عده‌‌ای نیز هستند که جامعه را درک نمی‌کنند و با همان وضع زننده زمان پهلوی بیرون می‌آیند که اینان باید در جامعه مطرود بشوند و افراد حزب‌اللهی باید این‌ها را مطرود بکنند. باید تاکسی‌ها آنان را راه ندهند. شرکت‌های واحد این‌ها را راه ندهند و مردم انقلابی در مغازه‌های‌ خودشان به اینان جنس نفروشند. شرکت‌های تعاونی این‌ها را راه ندهند. و مردم با این‌ها رفت‌وآمد نکنند و اینان را به میهمانی دعوت نکنند تا بالاخره در جامعه مطرود بشوند. البته این قبیل افراد از ادارات هم پاک‌سازی خواهند شد و حتی کسانی‌ که در اداره رعایت حجاب را بکنند ولی در بیرون نکنند، قانون پاک‌سازی این اجازه را می‌دهد که اینان پاک‌سازی بشوند و مسلماً نیز خواهند شد و باید این قبیل افراد بدانند که یا نام جامعه اسلامی بازی می‌کنند و روزی خشم این ملت آن‌ها را خواهد گرفت. و اینان نه‌تنها از ادارات بلکه از جامعه مطرود خواهند شد.» همه میدانیم که این آیت‌الله آدم‌خوار بیشترین کشتار را در همان شهر تبریز از زندانیان سیاسی در پرونده خود دارد که روزگاری مجبور به پاسخگویی خواهد گردید.

بخش: 

افزودن نظر جدید

Plain text

  • برچسب‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.