حمله تروريستی به اتوبوس نيروهای مرزبانی را محکوم می کنيم!

به گزارش رسانه‌های ایران، با حمله انتحاری به اتوبوس نيروهای مرزبانی سپاه در جنوب شرقی ایران، ۲۷ تن کشته و تعدادی زخمی شده اند. گفته می شود حمله با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس حامل یکی از یگان‌های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه صورت گرفته است.

 گروه "جیش العدل" مسئولیت این حمله را طی بیانیه‌ای بر عهده گرفته و گفته است که تمامی سرنشینان اتوبوس کشته شده‌اند. جیش‌ العدل در ۱۳ بهمن هم به قرارگاه سپاه شهرستان نیکشهر در سیستان و بلوچستان حمله کرده و یک عضو سپاه را کشته و پنج تن را  زخمی کرده بود.

گروه های تروريستی بربستر عقب ماندگی منطقه، فقر و بيکاری گسترده و نقض حقوق ملی ـ قومی مردم و اقدامات سرکوبگرانه جمهوری اسلامی شکل می گيرند. راه پايان دادن به موجوديت آن ها، توسعه منطقه، پايان دادن به فقر، بيکاری و سرکوب و تامين حقوق ملی ـ قومی و مطالبات مردم است.  

 حزب چپ ايران (فدائيان خلق) حمله تروريستی "جیش العدل" به اتوبوس نيروهای مرزبانی را محکوم می کند و آن را در خدمت تشدید خشونت و ضربه به مبارزه دموکراتیک و مدنی مردم برای دستیابی به حقوق حق طلبانه و عادلانه آن ها می داند. 

 

هيئت سياسی ـ اجرائی حزب چپ ايرن (فدائيان خلق)

۲۵ بهمن ۱۳۹۷ (۱۴ فوريه ۲۰۱۹)

افزودن نظر جدید