تظاهرات و اعتراض در بروکسلروز شنبه ۱۸ ژوئن ساعت ۱۸ در برابر سفارت جمهوری اسلامی در بروکسل

همزمان و همراه با بیش از ۸۰ نهاد دموکراتیک و حقوق بشری در سراسر اروپا، آمریکا و کانادا، ما هم در بر ابر سفارت ایران در بروکسل دست به تظاهرات و اعتراض می زنیم.

اعتراض به بیگناهی زندانیان، اعتراض به شکنجه ها، اعتراض به تجاوزها، اعتراض به غیرقانونی و غیرمردمی بودن کل رژیم جمهوری اسلامی ایران

از همه دوستان ساکن بلژیک دعوت می کنیم، برای پشتیبانی از مردم آزادیخواه و لائیک ایران، در این تظاهرات شرکت کنند.

برای این که حرکت ما یادآور جنبش نوین انقلابی و سبز مردم ایران در ۲۵ خرداد ۱۳۸۸ باشد، از همه درخواست می کنیم با لباس، شال گردن، تی شرت و یا هر نمادین سبز که نشان از هستی، زندگی و دموکراسی و آینده مدرن ایران است، بیایند. کسانی که در بلژیک نیستند نیز می توانند با ارسال این نامه برای دوستان خودشان در سراسر جهان، ما را پشتیبانی کرده و بدین ترتیب در تظاهرات ما شرکت کنند.

اگر خواستید این کار را بکنید، لطفا بنویسید: تا سرنگونی رژیم ضد بشری، ما همه با هم هستیم. خبر را تا فردا در جهان اینترنتی پخش کنید!

فدراسیون اروپرس از این تظاهرات که از سوی اتحاد برای ایران ـ بلژیک برگزار می شود، پشتیبانی کرده و از اعضا و دوستداران خود و از همه هموطنان میهن پرست می خواهد که در این تظاهرات شرکت کنند.

فدراسیون اروپرس که یک انجمن فرهنگی ـ اجتماعی و حقوق بشری و زیستگاهی است، اعلام می کند که : تمام فرهنگ سازان ما که نویسندگان، روزنامه نگاران، دانشجویان، آموزگاران و استادان دانشگاه ها و روشنفکران می باشند، یا در زندان هستند و یا در شرایط ترس و خفقان بسر می برند، تمام زنان مبارز و برابریخواه، مبارزین اقوام ایرانی، نمایندگان ادیان و سران سندیکاهای کارگری در زیر تیغ و سرنیزه و تهدید زندان و مرگ بسر می برند، تمامی زیستگاه ایران از دشت و بیابان و جنگل و دریا و کوه و دره گرفته تا روستاها و شهرهای بزرگ، در خطر نابودی و آلودگی قرار گرفته و خطر انفجار یک چرنوبیل و یا فوکوشیمای ایرانی، زندگی همه ایرانیان و مردم منطقه را تهدید می کند.

فدراسیون اروپرسوظیفه خود می داند تا در این تظاهرات شرکت کرده و با بانگ رسا به جمهوری اسلامی در ایران، نه بگوید.

انور میرستاری

رئیس فدراسیون اروپرس

افزودن نظر جدید