تیم ملی فوتبال ایران افتخار آفرید!

 

 تیم ملی فوتبال میهنمان در ۲۱ ژوئن مطابق با ۳۱خرداد درچارچوب بازیهای جام جهانی به مصاف تیم ملی آرژانتین، تیمی صاحب نام و از مدعیان قهرمانی جهان رفت.

بازیکنان پرتلاش تیم ملی ایران با هدایت مربی کاردان خود بازی حساب شده ای را به نمایش نهادند. تیم ایران با دفاع فشرده و با خلق موقعیت های خطرناک روی دروازه حریف، بویژه در نیمه دوم، تا نزدیکی فروریختن دروازه آرژانتین پیش رفت.

داور یک پنالتی به نفع ایران را قضاوت نادرست نمود تا یک شانس جدی ایران برای رسیدن به گل به هدر رود. در نهایت لئونال مسی دردقیقه  ۹۱ گل پیروزی تیمش را وارد دروازه ایران نمود. با وجود باخت، بازی خوب و غیرمنتظره تیم ملی ایران در مقابل تیم صاحب نام آرژانتین، باعث تحسین مفسران ورزشی و موجب افتخار ایرانیان شده است.

بازیکنان سخت کوش تیم ملی باوجود عدم پاسخ گوئی مناسب به نیازهای تیم ملی و محدودیت امکانات توانستند با یک بازی حساب شده و مایه گذاشتن از جان و دل برای مردم ایران شادی و افتخار بیافرینند.

این موفقیت بزرگ را به مردم ایران، بازیکنان، مربیان، کادر فنی و همه کسانی که در این موفقیت سهم داشته اند صمیمانه تبریک میگوئیم. برای تیم ملی فوتبال میهنمان آرزوی موفقیت های بیشتر را داریم.

گروه کار جوانان سازمان فدائیان خلق ایران- اکثریت

٢۱ژوئن ٢۰۱۴

۳۱ خرداد ۱۳۹۳

افزودن نظر جدید