فراخوان تجمع در لاهه برای حمایت از مادران زندانی

حمایت سازمان فدائیان خلق ایران ( اکثریت) - هلند از فراخوان تجمع در لاهه
برای حمایت از مادران زندانی

 سازمان فدائیان خلق ایران ( اکثریت) - هلند با اعلام حمایت از فراخوان تجمع «کمپین حمایت از مادران زندانی» از کلیه احزاب وسازمانها ومردم  دعوت می‌کند.  تا با حضور در این تجمع که در شهر لاهه هلند برگزار می‌شود، پژواک صدای دادخواهی زنانی باشند که آسایش زندگی خود و خانواده‌هایشان را برای آزادی و برابری و امنیت یکایک افراد جامعه ارزانی داشته‌اند. 
محل برگزاری تجمع: هلند، شهر لاهه، مقابل کاخ صلح
زمان برگزاری تجمع: شنبه 31 مرداد ماه برابر با 22 آگوست از ساعت 16 تا 17

سازمان فدائیان خلق ایران ( اکثریت) - هلند
دوشنبه بیستم وششم مرداد ماه 1394

 با صدور اطلاعیه‌ای از سوی کنشگران مدنی، سیاسی و فرهنگی

فراخوان تجمع در لاهه برای حمایت از مادران زندانی

 جمعى از کنشگران ‫«‏کمپین حمایت از مادران زندانی» با صدور فراخوانی اعلام کردند که در حمایت از زنانی که در کنار تمام سختی‌های زندان، رنج دوری از فرزند را نیز به جان خریده‌اند، مقابل کاخ صلح در شهرلاهه، گردهم جمع می شوند.
متن کامل فراخوان جمعى از کنشگران ‫«‏کمپین حمایت از مادران زندانی» به شرح زیر است:
سوء استفاده از مهر مادرى براى كنترل رفتار فعالان مدنى و سياسی ستمى است كه همواره بر اين مادران و خانواده‌هايشان روا شده است.
نامه ‫‏نرگس محمدى، فعال حقوق بشر و حقوق زنان از زندان اوین، که درروزهای اخیردر اکثر رسانه ها منتشر شد، فرياد اعتراض به ستمى است كه سالهاست بر مادران و زنان زندانى می رود.
ما، جمعى از کنشگران ‫کمپین حمایت از مادران زندانی در حمایت از زنانی که در کنار تمام سختی‌های زندان رنج دوری از فرزند را نیز به جان خریده‌اند، مقابل کاخ صلح در شهرلاهه گرد هم جمع می‌شویم. 
باشد تا اعتراض مدنی ما در مقابل دادگاهی که نماد صلح و عدالت جهانی است، پژواک صدای دادخواهی آنها اززندان‌های ایران شود.
ما ضمن حمایت از زنان و مادرانی که آرام و راحت زندگی خود و خانواده خویش را برای آزادی، برابری و امنیت یکایک افراد جامعه ارزانی داشته‌اند، خواهان پایان دادن به ستمی هستیم که بر مادران زندانی و فرزندان آنها می‌رود ما خواهان آزادی این مادران هستیم.
محل برگزاری تجمع: هلند، لاهه، مقابل کاخ صلح
زمان برگزاری تجمع: شنبه ۲۲ اگوست (۳۱ مرداد) از ساعت ۱۶  تا ١٧

 

افزودن نظر جدید