تبريک

امیر ممبینی

من با نگرانی پیگیر آن بودم که آیا شکلی از وحدت تأمین خواهد شد یا نه. در این چند سال از نزدیک شاهد کوشش بسیار زیاد برخی دوستان نزدیکم برای رسیدن به هدف وحدت بودم. در این لحظه به آنها و به تمام کوشندگان راه وحدت تبریک می‌گویم. این وحدت مرا از شادی سرشار کرد.

گیرم کە سحر رفتە و شب دور و دراز است
در کوچە خاموش زمان گام شمایید
ایام بە دیدار شمایند مبارک
نوروز بماند کە ایام شمایید

نظر2
شورای سردبیران کار آنلاین

ما، شورای سردبیران کار آنلاین، فرا رسیدن نوروز و بهار را بە شما شادباش می گونیم و برایتان شادمانی و سلامت پایدار آرزو می کنیم. امیدواریم امیدواریم سال پیش رو سال تدبیر برای پیشگیری از سقوط مجدد کشور ما در فضای تنش با جهان خارج و و بهبود معیشت مردم، خاصه کارگران و زحمتکشان میهنمان، و سال طلایه‌داری آزادی باشد.

بە امید رسیدن بهارانی بری از فقر و بی عدالتی، زندان و شکنجە، استبداد و تبعیض و با گرمترین درودها بە همە آزادی خواهان دربند و حصر استبداد فقاهتی حاکم، شورای سردبیران کار آنلاین فرا رسیدن نوروز و بهار خجستە و خرم را بە همە هم میهنان عزیز، بویژە بە زندانیان سیاسی ومبارزان راە آزادی ...

آرزومندیم که سال جدید، سال موفقیت و تندرستی و به‌بار نشستن امیدها و تلاش‌ها باشد. امید به‌‌رهایی زندانیان سیاسی و اجتماعی، لغو اعدام، لغو سانسور، امید به‌زدودن فقر، بیکاری و فلاکت از جامعه و...، تا انسان بتواند از یک زندگی آزاد، برابر و آرام برخوردار شود.

شورای سردبیران کار آنلاین

ما، شورای سردبیران کار آنلاین، فرا رسیدن نوروز و بهار را بە شما شادباش می گونیم و برایتان شادمانی و سلامت پایدار آرزو می کنیم. امیدواریم سال پیش رو آغازی بر گشایش گره های سنگین نشسته بر حیات کشور ما، سال رفع تنشها با جهان خارج و بهبود معیشت مردم، خاصه کارگران و زحمتکشان میهنمان، و سال طلایه داری آزادی باشد.

کار آنلاین

زمان امیدهای انسانی است و عهدهای نیک. امیدوار باشیم و بکوشیم سال 2015 سالی باشد از مهر و دوستی پایدارتر ملتها، سال نشاط و شادی و سلامت برای همگان، سال گشایش در زندگیهای فروبسته، سال آزادی و داد بیشتر و دادگران استوارتر. سالی درخور انسان و انسانی تر.

دست اندرکاران نشریۀ کارآنلاین

گروه کار جوانان سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی ۸۹ بر ۷۹ مقابل تیم سرسخت تایوان برای دومین بار متوالی به مقام قهرمانی پنجمین دوره مسابقات جام آسیا رسید.
دیدار نهایی رقابت های بسکتبال قهرمانی آسیا بین دوتیم ایران و تایوان درشهر ووهانچین برگزارشد که ملی پوشان بسکتبال ایران با ارائه یک بازی برتر، حریف سخت کوش خود را مغلوب کرده و با این برد شیرین، به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافتند.

کار آنلاین

سایت کارآنلاین نوروز و فرا رسیدن سال نو را به ایرانیان، به همه اعضا، هواداران، دوستداران، همکاران و نویسندگان کار و همه مردم ایران تبریک و شادباش می گوید.

شورای سردبیران و تحریریه سایت کار آنلاین

شورای سردبیران و تحریریه سایت کارآنلاین، کریسمس و سال نو میلادی را به هموطنان مسیحی و همه کسانی که این روزهای شادی را جشن می گیرند، تبریک و تهنیت می گویند و سال جدید 2014 را سالی توام با صلح، دوستی، رواداری، شادی و تندرستی برای همه انسان ها از هر رنگ و نژادی آرزو می کنند.

سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) - تورنتو

ما در پایان یک بار دیگر تبریکات مان را بابت برگزاری هفتاد و دومین سالگرد تآسیس حزب توده ایران ابراز می داریم و بیشترین موفقیت را برای شما آرزومندیم.

نظر1
گروه کار جوانان سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

ما این پیروزی و افتخار آفرینی بزرگ را به مردم ایران، تیم ملی فوتبال. جامعه ورزشی، دست اندرکاران و مسولین ورزش صمیمانه تبرک گفته و براین باوریم که تلاش و کوشش مستمر، بهره گیری از مربی و تکنیک پیشرفته و میل به تحول و پیروزی خصلت نمای ورزشی جامعه جوان میهن ماست.

نظر1
گروه کار جوانان سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

این موفقیت ارزنده که در پی پيروزی های ورزشکاران ایران در رشته های بسکتبال و کشتی بدست آمد، قبل از هر چیزنشانگر اراده و کوشش ورزشکاران و مربیان برای ارتقاء، پیشرفت و پیروزیست.

نظر1
هیئت سیاسی ـ اجرائی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

سازمان ما افتخارآفرينی تيم کشتی آزاد را به مردم ايران تبريک می گويد و موفقيت های بيشتری را برای ورزش ايران آرزو می کند.

بهزاد کریمی

این موفقیت شادی آفرین اما به دست نمی آمد هرگاه که زحمات ارزشمند بازیکنان تیم و تدابیر دست اندرکاران دلسوز تیم در میان نمی بود. همه ما مدیون زحمت و همت این جوانان پرغرور و غرور برانگیز هستیم. تلاش های تاکنونی آنها را به گرمی باید پاس داشت و با گفتن دست مریزاد به این عزیزان ورزشکار، موفقیت های بیشتر آنها و نیز همه جامعه ورزشی کشورمان را آرزو کرد.

بدینوسیله هشتادمین سالگرد زادروزتان را صمیمانه شادباش می گوییم. فعالیت های اندیشگی- نظری شما در چند دهه گذشته در راستای گسترش و ژرفش آگاهی اجتماعی و سیاسی در میان ایرانیان و بویژه عدالتخواهان ایرانی که در قالب نوشته ها و ترجمه های پرشمار عرضه شده و فعالیت های اجتماعی شما در عرصه صلح و پیشرفت شایسته توجه و قدردانی است.

نظر1
شورای سردبیران کار آنلاین

شورای سردبیران کار آنلاین، نوروز خجستە وطلوع سال ١٣٩١خورشیدی را بە عموم مردم کشورمان وبالاخص بە کلیە مبارزانی کە بدلیل مبارزە درصفوف جنبش مردمی سراسری و یا همسو با آن زندانی وشکنجە شدەاند، صمیمانە شادباش می گوید وتلاش وايستادگی دلاورانە آنان در شکنجە گاە های رژیم علیە استبداد حاکم وبیعدالتی را ارج می نهد.

به استقبال 8 مارس، روز جهانی زن

شورای سردبیران کار-آنلاین فرارسيدن سال نو ميلادی را تبریک می گوید و امیدوار است سال نو، سال صلح و دوستی میان ملل و شادی و تندرستی برای همگان باشد. شورای سردبيران کار- آنلاين

شورای سردبیران کار آنلاین

شورای سردبیران نشریه کار آنلاین فرارسیدن نوروز و بهار را به شما مردم ایران، تبریک می گوید و آرزوی سال و سالهای بسیاری پر از شادی، سلامت و سرسبزی را برایتان دارد.

صفحه‌ها